Reklam

Hakkımızda

Yıl 2013. Şirketçe bir SAP ("Sistem Analizi ve Program Geliştirme ") rüzgarına kapıldık. Programcılar, branşım olan finans konusunda çalışırlarken elimizdeki her bir iban’ın hangi bankaya ait olduğu bilgisini talep ettiler. Evet, bir kısım iban’ın banka bilgisini kaydetmiştik. Ancak elimizde bankası belli olmayan o kadar çok iban vardı ki. Hem ne gerek vardı? İban zaten bu karmaşayı ortadan kaldırmak için çıkmamış mıydı? Gelin programcılara anlatın.


Aramadığım internet sitesi kalmamıştı. İban’la ilgili bütün siteler doğrulama yapıyor ancak banka ismini bir türlü göstermiyorlardı. Bir şekilde SAP programcıların istediği bilgileri tamamladık. Lakin internette bu konuda halen bir boşluk vardı. Sevgili dostum, şirketimizin süper programcısı arkadaşım Atilla ile paylaştım durumu. İnanamadı bana. Vardır ağabey banka bilgisini gösteren internet sitesi dedi. O da biraz araştırınca ikna oldu. Gerçekten yoktu. Başladık programlamaya. Ve e-IBAN.com doğdu.

Nisan 2013 de artık sitemiz yayına girmişti. İban’ı girdiğimizde banka ismi karşımızdaydı artık. Bir süre sonra ne görelim! Başka siteler de devreye girmişti bu konuda. Günaydındı.


Nisan 2015 de artık sadece banka bilgisi yetmez olmuştu. Sağolsunlar kullanıcılarımız mesajlar atarak bize desteklerini, taleplerini iletiyorlardı. Güncelleme yapmanın zamanı gelmişti. Ve artık karşımızda banka isminin yanında şube ismi de yer alıyordu. Güncellemenin ardından gelen teşekkür mesajlarını gördükçe ne kadar doğru bir iş yaptığımızı anlamıştık.

Sitemizi sağlıklı, güzel günlerde kullanmanız dileğiyle. Artık bir Allah razı olsun cümlesinide esirgemezsiniz.

Saygılarımızla,
e-IBAN.com Kurucusu
Yılmaz Sağlam

iban, iban validator,validate iban,find bank names,find bank adress, iban sorgulama,banka sorgulama,banka adresleri,Bu hangi bankanın